fbpx
SKORZYSTAJ Z OFERTY NA WSZYSTKIE KURSY & SZABLONY RABAT -40%

O NAS

Poznaj bliżej
Zespół Canvastycznie!

logocanvastyczniekolo

JAK PRACUJEMY W ZESPOLE CANVASTYCZNIE?

Działalność zespołu  Canvastycznie to:

  • studio grafiki i projektów graficznych dla biznesów online
  • wsparcie biznesów w cyfryzacji i wirtualizacji działań
  • kreatywna grupa wsparcia i społecznościowej edukacji na Facebooku #CANVASTYCZNIE
  • szkolenia online i stacjonarne z zakresu kompetencji cyfrowych identyfikacji wizualnej, programu Canva i narzędzi online wspierających działania biznesowe

Biznes bez grafiki? Jest jak czarno biały film - szary, nudny i bez wyrazu. To kolory i wizualizacja Twoich wizji i pomysłów, nadają zarówno biznesowi jak i życiu charakteru, polotu i wyrazistości.

Hej hej

Jestem Hania,

dla przyjaciół „motylkowa”! Jestem menadżerką z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu online w różnych branżach. Moja specjalność i pasja zarazem to zarządzanie wizerunkiem
i kreatywną oprawą projektów. Od dziecka fascynowały mnie innowacje i możliwość kreowanie na ekranie monitora wirtualnej rzeczywistosci. Już jako kilkunastoletnia dziewczynka pracowałam na programach Photoshop i Corel tworząc swoje pierwsze amatorskie strony internetowe, ulotki, loga itd. Moją misją jest wspieranie biznesów w cyfryzacji i wrtualizacji działań firmowych, w celu maksymalizacji przychodów . 

Moja dewiza to: M O T Y L
Manage Organize Transform Your Lifestyle.

CZEŚĆ!

Nazywam się Dorota

Pomagam przedsiębiorczym kobietom w budowaniu pięknych marek online. Dbam o spójną oprawę graficzną i skuteczną strategię komunikacji w biznesach online moich klientek. 

Jestem pasjonatką marketingu internetowego, psychologii sprzedaży oraz budowania relacji „w sieci”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w jednej z  z czołowych korporacji w Polsce, od stanowiska asystenta dyrektora, przez koordynatora sprzedaży, aż po szczebel menadżerski. Jednocześnie kształciłam się na studiach z marketingu internetowego i brookeringu informacji,  aby całkowicie zrezygnować z pracy etatowej i skupić działania na pracy  zdalnej z moimi klientkami.  

Moja dewiza to: DTD                                           

Działa tylko działanie!

Jak pracujemy w ZESPOLE CANVASTYCZNIE?

NASZE NARZĘDZIA w PRACY online:

Canva

Tworzymy szablony oraz projekty dla naszych klientów w popularnej aplikacji, która pozwala na łatwe edytowanie i dopasowanie projektów do potrzeb klienta, bez konieczności posiadania graficznego przygotowania. Tworzymy prezentacje, ebooki, grafiki social media itd. 

Video i animacje

Tworzymy materiały wizualne zarówno statyczne jak i dynamiczne w postaci videoprezentacji, tutoriali, animacji i transmisji live. Dzięki temu umożliwiamy klientom poszerzenie kompetencji oraz szybkie przyswojenie wiedzy. Oferujemy montaż krótkich materiałów video na potrzeby promocji marki.

Photoshop i Corel

Tworzymy grafiki rastrowe oraz wektorowe w popularnych programach do edycji zdjęć i tworzenia grafik. Dostarczamy też informacji o aktualnych narzędziach, które wspierają użytkowników w prowadzeniu biznesu online. Oferujemy edycję zdjęć oraz tworzenie katalogów. 

WordPress

Tworzymy strony i wizytówki oparte o jedną z najpopularniejszych platform – WordPress. Dzięki temu „web design” stał się dostępny dla każdego, a stworzone strony można łatwo edytować. Stworzymy strony www, strony lądowania itd.

Jak możemy ci pomóc?

Szablony grafik

Wybierz spośród kilkunastu edytowalnych zestawów, ten idealnie pasujący do Twojej marki online.  

Indywidualny projekt

Zapoznaj się z ofertą indywidualnych projektów, które możemy wykonać specjalnie dla Ciebie! 

Konsultacje i szkolenia

Umów się na bezpłatną lub profesjonalną konsultację dla Twojej oprawy graficznej. Skorzystaj z naszej oferty szkoleniowej.

MAMY DLA CIEBIE PREZENTY!

Dołącz do newslettera i odbierz dostęp!

Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatne materiały, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z projektowaniem przyciągających grafik i nie tylko!
Śmiało wskakuj na pokład i zostań z nami Cyfrową Królową!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.